Zimowe warsztaty fotograficzne Volvo V-Motors

Nasze "Dni Otwarte Na Kreatywność" ruszają z kolejną edycją! W okresie ferii zimowych w naszych salonach odbędzie się cykl dwudniowych warsztatów fotograficznych, podczas których fotograf Michał Kuczyński odkryje magię pracy ze światłem i pokaże gdzie szukać "Nietuzinkowych Kadrów".

FERIE PEŁNE KOLORÓW I ŚWIATŁA Z DODATKIEM TECHNOLOGII, CZYLI

„Gdzie się kryją nietuzinkowe kadry”

W trakcie ferii zimowych na Dolnym Śląsku w salonach Volvo V-Motors we Wrocławiu i Lubinie odbędą się warsztaty dla młodych fotografów. Uczestnicy zapoznają się z technikami pracy z aparatem, nauczą się technik fotografii mobilnej, odkryją magię światła w mieczach świetlnych i dowiedzą się, gdzie kryją się Nietuzinkowe Kadry. Na koniec każdego dnia zadaniem uczestników będzie zrobienie sesji zdjęciowej jednego z modeli samochodów Volvo.

Zajęcia poprowadzi nasz niezastąpiony mistrz ujęcia – Michał Kuczyński.

Kategoria wiekowa

Kto może wziąć udział w warsztatach

W Zimowych Warsztatach Fotograficznych Volvo V-Motors udział wziąć może każdy młody pasjonat, zarówno fotografii jak i motoryzacji (w przedziale wiekowym 11-15 lat). Pamiętajmy, że ilość miejsc jest ograniczona.

Zajęcia podzielone są na dwie kategorie wiekowe:
Pstryki:
11 – 13 lat
Migawki:
14 – 15 lat

Miejsce i termin

Kiedy i gdzie odbywają się warsztaty

Warsztaty odbywać się będą w dniach 13 -18 lutego w salonach Volvo V-Motors we Wrocławiu i Lubinie.

WROCŁAW / 13-14 lutego / Pstryki
Godz.: 09:00 – 12:45
WROCŁAW / 13-14 lutego / Migawki
Godz.: 13:15 – 17:00
LUBIN / 15-16 lutego / Pstryki
Godz.: 09:00 – 12:45
LUBIN / 15-15 lutego / Migawki
Godz.: 13:15 – 17:00
WROCŁAW / 17-18 lutego / Pstryki
Godz.: 10:00 – 13:45
WROCŁAW / 20-21 lutego / Pstryki
Godz.: 09:00 – 12:45
WROCŁAW / 20-21 lutego / Migawki
Godz.: 13:15 – 17:00

Nad czym będziemy pracowali:

Volvo to Twój model!

Modelami jak i głównym planem w czasie trwania warsztatów są oczywiście samochody marki Volvo (m. in. Volvo C40 Recharge; Volvo XC40; Volvo XC90; Volvo S90, Volvo XC60 a może i Amazon!).

Stylowa sesja z Instant POLAROID

Każdy wykona sesję fotograficzną z wykorzystaniem aparatów POLAROID Instant dostarczonymi przez sklep fotograficzny Notopstryk.pl z Wrocławia.

Cyfrowa moc smartfonów

Każdy uczestnik nauczy się wykorzystywać potężną moc aparatów i aplikacji w telefonach komórkowych podczas prawdziwej sesji zdjęciowej. Dzięki uprzejmości XIAOMI Polska będziemy do sesji wykorzystamy najnowsze smartfony XIAOMI Redmi Note 11.

Magia mieczy świetlnych

Sesja foto z wykorzystaniem mieczy świetlnych pobudza wyobraźnię – jak ją zrobić w dobrym stylu? Każdy będzie miał okazję sprawdzić.

Gdzie się kryją nietuzinkowe kadry

Nasz prowadzący odkryje przed uczestnikami sekrety dobrych ujęć i wskaże drogę prowadzącą do świata niezwykłej fotografii.

Kto lubi pizzę?

Jeden dzień to prawie 4h zajęć – więc robimy przerwę – na dużo pizzy. Bo przecież kto nie lubi pizzy?

Certyfikacja uczestnictwa

Wielka wystawa w dużym formacie

Uwieńczeniem cyklu warsztatów fotograficznych będzie wielka wystawa zdjęć w dużym formacie – prac naszych poniekąd dyplomowanych już fotografów, ponieważ każdy na koniec otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów. Po ukończeniu warsztatów, na adres e-mailowy podany podczas rejestracji, każdy z uczestników otrzyma link do pobrania swoich zdjęć. Natomiast wszystkie zdjęcia instant uczestnicy będą mogli zabrać ze sobą w dniu warsztatów.

Najważniejsze informacje w skrócie.

Smartphone obowiązkowy

Każdy uczestnik musi mieć ze sobą smartphone'a z 2 gb wolnej pamięci na dysku (warunek konieczny).

Rejestrujemy się tylko on-line

Rejestracja uczestnika nie jest jeszcze potwierdzeniem udziału w warsztatach! Aby zarejestrować uczestnika – przechodzimy do strony rejestracji i wypełniamy wszystkie pola.

Potwierdzenie uczestnictwa

O zakwalifikowaniu się uczestników na warsztaty fotograficzne będziemy informowali telefonicznie.

Jak wziąć udział w warsztatach – czyli szczegóły rejestracji.

Warunki rejestracji i uczestnictwa

Uczestnika warsztatów fotograficznych zapisać może tylko rodzic lub opiekun prawny. Podczas rejestracji, wypełniając formularz on-line, należy pozostawić prawidłowe dane kontaktowe i potwierdzić wszystkie zgody marketingowe. Jeden uczestnik może wziąć udział w 1 warsztatach. Rejestracja nie jest potwierdzeniem uczestnictwa.

Rejestracja uczestnika

Co więcej

Jeśli Wasza pociecha chce zabrać ze sobą koleżankę/kolegę to zarejestrować ją mogą tylko rodzice lub prawni opiekunowie. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. Na każde warsztaty przypada 15 miejsc. Na każde zajęcia przypada 50 rejestracji. W przypadku rezygnacji uczestnika z zajęć (np. z powodu choroby), kontaktujemy się z kolejnymi osobami. Poniżej link do regulaminu warsztatów.

Regulamin Warsztatów Foto

Wejściówka, potwierdzenie rejestracji

Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie, na adres e-mail oraz sms'em przyjdzie do Was wejściówka w postaci kodu QR. Wiadomość z kodem należy zachować do dnia potwierdzenia udziału dziecka w warsztatach. Kod będzie aktywny tylko dla osób z którymi skontaktujemy się telefonicznie i potwierdzimy udział. Inaczej kod jest nieważny. I pamiętajmy, rejestracja uczestnika nie jest potwierdzeniem udziału.

Potwierdzenie udziału

Drogą telefoniczną skontaktujemy się z Państwem celem ustalenia wszystkich szczegółów. Następnie prześlemy na wskazany e-mail zgodę na udział dziecka. Podpisaną zgodę należy dostarczyć na dzień przed warsztatami do jednego z naszych salonów lub przesłać skan e-mailem (w przypadku wybrania tej formy, podpisaną zgodę należy przekazać prowadzącemu w dniu rozpoczęcia warsztatów).

REJESTRACJA UCZESTNIKA

Witamy na pokładzie!

W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: marketing@vmotors.dealervolvo.pl

Czytaj dalej

Volvo C40 Recharge in flash

Link do rejestracji, Regulamin warsztatów, Zgoda na udział dziecka

OD TEGO ZACZYNAMY! Formularz rejestracji uczestnika:

DOKUMENTY DO POBRANIA: Podpisaną zgodę oraz regulamin należy dostarczyć do nas do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem warsztatów. Dostarczamy do wybranego salonu lub przesyłamy skany na adres: marketing@vmotors.dealervolvo.pl

REJESTRACJA UCZESTNIKA Zgoda na udział dziecka Regulamin Warsztatów Foto
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 71 7 800 900
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer V-Motors Sp. z o.o. otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
V-Motors Sp. z o.o.

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.